Działki w Pięknej Okolicy

Dodane przez Kamila (Biuro / Deweloper), Środa, 22 Listopad, 2017  09:06

Opis oferty:

Sprzedam działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Całkowicie zelektryfikowane z dostępem do drogi.
Działki usytuowane są 3 km od powiatowego miasta Nidzica, leżącego na trasie Warszawa-Gdansk [droga nr 7] Do Warszawy 159 km, do Olsztyna 56 km, do Gdańska 170 km.
Piękne położenie wśród lasów należących do Puszczy Napiwodzko Ramudzkiej, pól, łąk i zabudowań wiejskich czyni ten obszar wyjątkowym, jednym z najpiękniejszych w Powiecie Nidzickim. O atrakcyjności tego miejsca stanowi bliskie sąsiedztwo jezior - od 7-12 km (jezioro Omulew, Szkotowskie, Orłowskie itd.), wielu miejsc rekreacyjnych takich jak: stadniny koni (od 2-8 km), łowiska specjalne (od 3-15 km), rezerwaty i pomniki przyrody, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i dydaktyczne.
Wielkość poszczególnych działek (od 30-40 arów) stwarza możliwości zagospodarowania ich w niebanalny sposób: ranczo, gospodarstwo agroturystyczne, zagroda mazurska, gospodarstwo ogrodnicze, (oprócz budynku mieszkalnego można usytuować tzw. budynki gospodarcze o rożnym przeznaczeniu, budowle małej architektury , oczka wodne, baseny i stawy kąpielowe, korty tenisowe itp.]
Mazurska kultura i obyczaje są dopełnieniem klimatu tego miejsca. Sercem tej kultury jest Skansen-Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku. Oprócz stałej ekspozycji jest organizatorem wielu imprez o charakterze etnicznym.
Kupno tych działek to wybór świeżego powietrza, zdrowej wody i żywności, bezpośredniego kontaktu ze światem flory i fauny, przepięknego krajobrazu, ciszy i życia zgodnego z rytmem natury.

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. KAMILA: 531 432 636 Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Wszelkie zdjęcia i teksty w tej ofercie, objęte są ochroną praw
autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa
autorskiego. Wykorzystywanie ich do dalszego kopiowania lub
rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora, stanowi naruszenie praw
autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1783
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie