Napiwoda- dwie działki rolne po 3500mkw każda

Dodane przez Kamila (Biuro / Deweloper), Piątek, 22 Wrzesień, 2017  09:01

Opis oferty:

Sprzedam dwie działki rolne po 3500 mkw

Przedmiotem oferty są dwie działki rolne o powierzchni 3500 mkw każda, położone w miejscowości Napiwoda, gm. Nidzica, powiat nidzicki, woj. Warmińsko-Mazurskie.
Działki w kształcie prostokąta o płaskim terenie, z niskimi nasadzeniami drzew iglastych.
Działki nieuzbrojone i nieogrodzone.
Działki znajdują się w obrębie terenów mieszkalnych i przemysłowych. Działki graniczą ze szkołą.
W ewidencji gruntów działki widnieją jako użytki rolne, klasy V i VI. Gleby darniowe.
Powyższe działki zlokalizowane są w obrębie Napiwoda. Teren ten nie jest objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W obowiązującym do 31.12.2003r. planie zagospodarowania przestrzennego gminy Nidzica działki znajdują się częściowo na terenie oznaczonym jako istniejąca zabudowa mieszkalna do adaptacji, a częściowo na terenie o przeznaczeniu rolniczym. W obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Nidzica działki znajdują się na obszarze strefy 1 - strefa przyrodniczo-krajobrazowa - dominuje polityka ochronna. Cały obszar strefy położony jest w Obszarze Chronionego Krajobrazu Puszczy Napiwodzko-Ramudzkiej. Północno-wschodnia część obszaru gminy objęta jest prawnymi formami ochrony przyrody - obszary Natura 2000. Działki nie posiadają dostępu do drogi publicznej. Dojazd do działek drogą polną.

Położenie:
Napiwoda - wieś sołecka położona nad Strugą Napiwodzką w odległości ok. 6 km od Nidzicy, przy drodze wojewódzkiej nr 545.
We wsi znajduje się stajnia, tartak, kościół, szkoła podstawowa, biblioteka oraz ośrodek zdrowia.
W pobliżu miejscowości znajduje się Rezerwat Koniuszanka, na terenie miejscowego leśnictwa są także pomniki przyrody - głazy narzutowe - średnioziarnisty granit z różowymi skaleniami oraz dużą ilością ciemnoszarego kwarcu i granit gruboziarnisty.

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. KAMILA: 531 432 636 Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Wszelkie zdjęcia i teksty w tej ofercie, objęte są ochroną praw
autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa
autorskiego. Wykorzystywanie ich do dalszego kopiowania lub
rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora, stanowi naruszenie praw
autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 728
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie