NIBORK DRUGI - atrakcyjna działka 1087 mkw

Dodane przez Kamila (Biuro / Deweloper), Piątek, 16 Luty, 2018  16:20

Opis oferty:

ATRAKCYJNA DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA 1087 mkw POD BUDOWĘ DOMU

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1087 mkw położona w miejscowości Nibork Drugi, gm. Nidzica, powiat nidzicki, woj. Warmińsko-Mazurskie.
Działka w kształcie prostokąta o płaskiej rzeźbie terenu.
Media: prąd, woda w zasięgu działki.
Działka znajduje się na terenie nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Atrakcyjna lokalizacja pod względem ukształtowania terenu. Wokół rozciąga się piękny widok na las i tereny zielone.
Działka nieogrodzona. Dojazd do działki drogą wewnętrzną utwardzoną.

Położenie:
Największą atrakcją gminy są jej walory turystyczne. Okolice Niborka Drugiego to mało spotykany w skali europejskiej pagórkowaty krajobraz, pokryty licznymi jeziorami oraz lasami, obfitującymi w jagody, grzyby i dziką zwierzynę.

W pobliżu znajdują się liczne trasy rowerowe ("Szlak Generała Samsonowa", "Szlak bursztynowy", "Szlak tatarski") jak i piękne tereny na piesze wędrówki. Warto odwiedzić również rezerwat przyrody Źródła rzeki Łyny oraz rezerwat przyrody ostoja żółwia błotnego, pole bitwy pod Grunwaldem, zamek w Nidzicy. Osobliwością jest "Kamień Tatarski" - jeden z największych głazów narzutowych na Mazurach pozostawionych przez ustępujący lodowiec.
Rozległe jeziora o malowniczo rozwiniętej linii brzegowej zachęcają do korzystania z ich pierwotnego piękna. Liczne miejsca - ze względu na swoją przyrodniczą wartość - zostały objęte ochroną rezerwatową, można tu spotkać unikalne siedliska orlika białego, bobrów i żółwi błotnych.

Odległości:
Najbliższe miasto - Nidzica w odległości 1,5 km, Łyna- 7km, Wikno- 14,5km, Orłowo- 10km

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. KAMILA: 531 432 636 Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Wszelkie zdjęcia i teksty w tej ofercie, objęte są ochroną praw
autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa
autorskiego. Wykorzystywanie ich do dalszego kopiowania lub
rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora, stanowi naruszenie praw
autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 930
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie